Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Merkezi Eskişehir'de bulunan Badel Yapı 2006 yılında kurulmuştur. Oluşturduğu profesyonel teknik kadrosu ile kurulduğu günden bu yana kendi edindiği arsalar üzerinde çağdaş, modern ve güvenilir projelerle üretimlerine aralıksız olarak devam etmektedir.

Vizyonumuz...
Projelerimizin üretim, pazarlama, satış ve satış sonrası olmak üzere tüm süreçlerinde; müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteden ödün vermeden, daima yenilikçi, gelişime açık kimliğimizle saygın, güvenilir ve tercih edilen olma özelliğimizi her geçen gün artırarak sürdürmek, hedeflerimizi ve başarılarımızı sürekli yükselen bir grafik üzerinde tutmaktır.

Misyonumuz...
Geleneksel inşaatçılık kalıplarından sıyrılmış bir anlayışla, hizmet verdiği müşterilerinin yaşam kalitesine; yeni, fonksiyonel ve estetik değerler katmaktır. Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket ederek; müşterilerimizin, tedarikçilerimizin, taşeronlarımızın ve çalışanlarımızın memnuniyetini ön planda tutan ve bu memnuniyeti sürekli olarak artıran bir firma olmaktır.

Eskişehir Web tasarım